Jose M Garcia Torres
Yüksek Mimar

Granada, İspanya doğumlu. "Universidad de Granada"'da mimarlık lisans ve yüksek lisansı programlarını bitirdi. Erasmus programı ile "Universita degli studi Roma 3" Roma, İtalya'da okumuştur. "Universidad de los Andes" Bogota, Kolombiya'da kentsel rehabilitasyon ve restorasyon programlarında eğitim almıştır. İspanya'da Guia Arquitectura, Romero y Reinoso Arquitectos ve Aertec'te ve Türkiye'de Atölye 70 (Hüseyin Kaptan), Sema Topaloğlu Stüdyo ve Adnan Kazmaoğlu ile çalışmıştır. 2015'ten beri Yıldız Teknik Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışıyor.

Yarışmalar:
2009, Hırvatistan, Split Sanat Akademisi yeni yapı yarışması, 3.lük ödülü (Vesna Kovacevic-Nenezic ve Marko Lipovac ile beraber)

Doruk Karagöz
Yüksek Mimar

Eskişehir doğumlu. İ.T.Ü. mimarlık lisans ve “mimari tasarım” yüksek lisans programlarını tamamladı. Fuat ve Orhan Şahinler, Lal Bahçeleri, Yenilem Proje (Sinan Genim) ve Sema Topaloğlu Stüdyo’da
çalışmıştır.

Hakan Sakarya
İç Mimar

Eskişehir doğumlu. İ.T.Ü ' de iç mimarlık lisans programını tamamladı. Erasmus programı ile "Hochschule für Technik" Stuttgart, Almanya'da okumuştur. Almanya' da İfgroup'ta, Türkiye'de ise Ofist ve Sema Topaloğlu Stüdyo'da çalışmıştır.

Marco LIPOVAC
Yüksek Mimar

Split, Hırvatistan'da doğdu. Roma La Sapienza üniversitesi'nde mimarlık lisans ve yüksek lisans programlarını tamamladı. İtalya'da C.V. De Nora, Cooperativa CLER, FAO of the UN'de, Hırvatistan'da Produkcija 004'de çalışmıştır.
Yarışmalar:
2006, Hırvatistan, fuar standı tasarım yarışması,
1.lik ödülü (Tomislav Vlainic ile beraber).
2009, Hırvatistan, Split kentsel gelişim planı yarışması,
2.lik ödülü (Vesna Kovacevic-Nenezic ile beraber).
2009, Hırvatistan, Split Sanat Akademisi yeni yapı yarışması,
3.lük ödülü (Vesna Kovacevic-Nenezic ve
Jose M. Garcia Torres ile beraber).
2009, Hırvatistan, Split çok amaçlı kompleks tasarım yarışması,
3.lük ödülü (Produkcia 004 ile beraber).

Hasan GÖKÇE
Mimar

İstanbul doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde mimarlık lisans programını bitirdi. YTÜ Task kulübünde çeşitli etkinliklere katıldı ve Doku-n Workshop etkinliğinde bulundu, çalışmaları Adas.ist Galerisi'nde sergilendi. YTÜ Iaeste ve Esn gibi kulüplerde etkinliklerde bulundu ve organizasyon ekibinde çalıştı (Iaeste National Meeting).

Üç boyutlu mimari modelleme ve görselleştirme teknikleri konusunda uzmanlaşmış olarak mimari pratikte Meydan Mimarlık ekibinin bir parçası olarak çalışıyor.

M. Betül TURAN
Mimar

Erzincan doğumlu.
Uludağ Üniversitesi mimarlık lisans programını bitirdi. Yıldız Teknik Üniversitesi rölöve-restorasyon yüksek lisans programına devam etmekte.
İstanbul, Bursa ve Safranbolu'da çeşitli ofislerde çalıştı.

Gözde KAVALCI EREN
M. Industrial Designer

Born in İzmir. Completed BSc in Faculty of Architecture, Industrial Product Design Programme and master degree at İ.T.U. With Erasmus exchange programme she studied at "Akademie der Bildenden Künste Stuttgart" in Germany. Worked at Iznik Tiles & Ceramics and Sema Topaloglu Studio.
Also simultaneously working at Emedya Design.